Fotopasti

Ochrana objektů a míst před zloději a nepovolanými osobami.

Typy fotopastí

 

UOVISION PANDA UM535

Fotopast UM535 má GSM bránu. Dále zcela neviditelné a přitom velmi účinné IR osvětlení o vlnové délce 940 nm, skryté navíc černou clonou. Obsahuje širokopásmové PIR čidlo, které fotopast aktivuje ihned, jakmile objekt vstoupí do zorného pole objektivu. Menu je v češtině a přehledně členěné do jednotlivých kapitol, díky němuž již nemusíte pro nastavení každého parametru proklikávat celé menu. K zabezpečení fotopasti je možno objednat průběžný lanový zámek, pro který má tělo fotopasti integrovaný průvlak.

UOVISION PANDA UV535

Fotopast UV535 má téměř stejné specifikace, jako UM535, ale součástí vybavení není GSM brána.

UOVISION UM565

Fotopast UM565 obsahuje GSM modul a výhodou je elektronická kompenzace pro denní snímky nahrazující choulostivou mechanickou clonu. Fotopast vydrží v provozu až jeden rok. Lze ovládat fotopast pomocí zaslaných SMS.

LTL. ACORN 5210 MM

Fotopast 5210 MM umožňuje díky bateriovému MM BOXU s GSM bránou odesílat pořízené obrázky jako MMS na mobil nebo do vaší e-mailové schránky. Předností je možnost současného pořizování foto i videozáznamů a možnost kódování pomocí PIN proti zneužití.

LTL. ACORN 5310AE

Model 5310AE obsahuje výkonnější osvětlovací jednotku, ale neobsahuje GSM.

LTL. ACORN 5310AW

Model 5310AW má kromě vylepšeného osvětlení i extrémně širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 100°. Neobsahuje GSM. U modelu AW je s ohledem na ohniskovou vzdálenost objektivu třeba počítat se zkreslením (zakřivením) v krajích záběru. Na nočních snímcích osvětlovací jednotka zcela nepokrývá záběr objektivu!

Máte zájem o tento produkt?

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se Vám brzy ozveme.

Odesláním formuláře automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.