Spokojenost našich zákazníků

Máme za sebou už stovky realizací. Rádi Vám zašleme konkrétní realizaci z Vašeho okolí na vyžádání.

Mohlo by Vás zajímat

Sortiment / Dotace / Kontakt

 • Slavoňov (Náchod)

  Solární LED osvětlení + programovací ovladač

  Slavoňov (Náchod)

  Profesionální přístup obchodního zástupce p. Pobořila, kvalitní, bezproblémový a rychlý servis namontování světla a zvýšení komfortu světla profesionální technologii dodatečnou montáží.

 • Mšecké Žehrovice

  Instalace informačního radaru se zobrazením SPZ

  Mšecké Žehrovice

  Dobrý den, velmi děkujeme za instalaci měřiče rychlosti. Funguje perfektně - jsem nadmíru spokojená! Ani jsem neočekávala takový respekt...

 • ZOO Olomouc

  Realizace bezdrátového rozhlasu SARAH

  ZOO Olomouc

  Využití a funkčnost bezdrátového rozhlasu SARAH se prokázaly i v době pandemie Covid-19.

   

  Referenci od pana ředitele ZOO Olomouc naleznete ZDE.

 • Slezský FC Opava

  Realizace ozvučení

  Slezský FC Opava

  Realizovali jsme ozvučení Městského stadionu v Opavě, kde hraje Slezský fotbalový club Opava 1. českou fotbalovou ligu.

   

  "Kompletní realizace nového ozvučení na fotbalovém stadionu v Opavě probíhala na profesionální úrovni. Společnost Bártek rozhlasy dodržela veškeré stanovené termíny a lhůty pro danou realizaci. Zároveň navrhla dostačující a účinné řešení pro potřeby našeho stadionu. Celý systém funguje přes dva roky bez jakýchkoliv problémů či nedostatků, za což jsme velice rádi."

 • BK Opava

  Realizace ozvučení

  BK Opava

  Realizovali jsme ozvučení víceúčelové sportovní haly v Opavě s kapacitou 3000 diváků.

   

  "Ozvučení víceúčelové sportovní haly v Opavě, kde prioritně hraje Basketbalový klub Opava nejvyšší soutěž v basketbalové lize a také evropské poháry, splnilo naše očekávání. Požadavky na kvalitu a komfort ovládání byly dodrženy a spolupráce od sjednání ceny a termínu realizace až po dokončení díla proběhla bez problémů."

 • Zálezly

  Realizace bezdrátového rozhlasu SARAH

  "Dobrý den, naše obec Zálezly s částmi - Setěchovice, Bolíkovice a Kovanín používá již 8 let Vámi instalovaný bezdrátový rozhlas s velkou spokojeností. Děkuji."

 • Horky (Svitavy)

  Realizace bezdrátového rozhlasu SARAH

  "Jako neuvolněný starosta malé obce Horky, ve které Vaše společnost v minulých dnech prováděla instalaci bezdrátového rozhlasu Vám musím poděkovat za rychlou a kvalitní práci vašich pracovníků.
  Byl jsem velice mile překvapen jejich samostatností, rychlostí a precizností, s jakou si poradili při demontáži starých rozvodů a montáži nového zařízení.
  Toto není jen můj subjektivní názor, ale je to názor našich občanů, kteří práci sledovali."

 • Sloupno

  Realizace kamerového systému

  Sloupno

  "Vážený pane jednateli, dovoluji se na Vás zdvořile obrátit ve věci realizace kamerového systému pro naši obec, který provedla právě Vaše firma a vyslovit alespoň touto formou poděkování za korektní a bezvadnou spolupráci, počínaje poptávkou a konče samotnou realizací díla. 
  S naší obcí (resp.se mnou) komunikoval pracovní tým, který zaslouží pochvalu za vstřícný přístup, dokonalou profesionalitu, evidentní znalost oboru i milé vystupování. 
  O tuto vysoce pozitivní zkušenost jsme kdykoliv připravení se podělit s Vašimi potenciálními obchodními partery či zákazníky a v případě, že naše obec bude investovat v oboru Vaší činnosti, rádi opět využijeme Vašich kvalitních služeb."

 • Kladeruby nad Labem

  Realizace veřejného osvětlení a montáž radarů

  Kladeruby nad Labem

  "Obec Kladruby n. L. je s firmou Bártek Rozhlasy s.r.o. velmi spokojena - jednak s radary a také s veřejným osvětlením. V průběhu posledních dvou let jsme nechali vyměnit staré veřejné osvětlení v Bílých Vchýnicích. 
  Občané si v loňském roce přáli, abychom svítili celou noc a nevypínali světla mezi 23. až 4. hodinou. Díky výměně světel se i přes celonoční svícení spotřeba el. proudu nezvýšila a významně klesla. Takže jsou všichni spokojeni. Velice děkujeme."

 • Mikroregion Frýdlantsko

  Realizace bezdrátového rozhlasu SARAH

  Mikroregion Frýdlantsko

  "Společnost Bártek Rozhlasy s. r.o. realizovala v roce 2014 projekt „Protipovodňová opatření pro obce mikroregionu Frýdlantsko“ – vybudování varovného a vyrozumívacího systému a lokálního výstražného systému pro 18 obcí Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Frýdlantsko. Práce prováděné touto společností byly předány v dobré kvalitě a dohodnutých termínech. Společnost doporučujeme."

Mohlo by Vás zajímat

Sortiment / Dotace / Kontakt