O společnosti

Na trhu působíme již od roku 1996. Postupným vývojem a kvalitou poskytovaných služeb jsme se dostali mezi nejvýznamnější dodavatele v oboru ozvučovací a rozhlasové techniky.

Mohlo by Vás zajímat

Sortiment / Reference / Kontakt

Řadu let se zabýváme kompletními systémy ozvuční měst, obcí, škol, hal a jiných prostor statickými, ale i přenosnými ozvučovacími systémy. Ozvučení realizujeme jak přes klasické kabelového vedení (100V systém), tak i pomocí bezdrátového přenosu zvuku (bezdrátový rozhlas SARAH). Naše firma dále nabízí širokou škálu radarů pro měření rychlosti, systémy jednotného času a zvonění, světelné a informační tabule, nově i kamerové systémy a osvětlení obcí.

Jako první v České republice jsme začali s bezdrátovým ozvučením obcí obecními rozhlasy, díky tomu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, které činí náš rozhlas jedinečným na trhu. Často náročné požadavky našich zákazníků nás motivují k důmyslnějším řešením a neustálému vývoji bezdrátového rozhlasu, který v tuto chvíli představuje bezkonkurenční profesionální ozvučovací systém. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení realizace - to vše ZDARMA.

Získali jsme důvěru již mnoha našich zákazníků zejména pro kvalitu, přijatelné ceny, dodržení termínů a cenových nabídek. Přidejte se k nim! Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte nás. Podrobně s Vámi probereme stav vašich zařízení, možnost doplnění či rekonstrukci.

Mohlo by Vás zajímat

Sortiment / Reference / Kontakt