Do našeho kolektivu
přijmeme kolegu na pozici Obchodní zástupce

Hledáme obchodníka, který nám pomůže rozvíjet obchodní činnost v oblasti varovných systémů (bezdrátových a drátových rozhlasů), ozvučovací techniky, kamerových systémů a veřejného osvětlení. Zkušenosti z oboru je výhodou, ale není podmínkou. Jedná se o náročnou, zodpovědnou, ale velmi zajímavou práci.

Náplň práce

Řízení projektu od jeho vzniku, přes návrh řešení až po finální realizaci. Kontaktní osoba pro stávající i nové zákazníky. Vyhledávání nových zákazníků a projektů. Prezentace řešení zákazníkům, účast na výstavách a konferencích. Spolupráce s výrobci technologií na návrhu řešení pro jednotlivé projekty. Základní technická podpora zákazníků. Vytváření a vykonávání obchodní strategie ve spolupráci s vedením společnosti a partnery v oblasti veřejného osvětlení. Sbírání a vyhodnocování informací o trhu pro neustálý rozvoj obchodní strategie a růst obchodu.

Požadujeme

Střední škola s maturitou (ekonomický, obchodní nebo technický obor). Alespoň 3 roky zkušeností s obchodní činností. Zkušenost s jednáním se státní správou. Bezúhonnost, flexibilita. Samostatnost a schopnost organizovat si vlastní čas. Zapálení a zájem utvářet strategie pro dosažení růstu společnosti. Dobré prezentační a komunikační dovednosti. Schopnost pracovat v rámci týmu. Angličtina je výhodou (není podmínkou). Znalost základních SW na PC (Word, Excel, Outlook). Řidičský průkaz sk. B. Ochota cestovat v rámci celé České republiky, případně na Slovensko.

Nabízíme

Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí. Přátelskou firemní kulturu. Komplexní zaškolení. Práci na HPP, auto, mobil, notebook. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům (3 měsíční ochranná lhůta na zaškolení, zapracování, fixní plat 20 000 Kč), následně provizní systém - odměny ze sjednaných obchodních případů. Po zaučení konečná výše mzdy není omezená. Velmi záleží na šikovnosti a pracovitosti zájemce.

Staňte se součástí našeho týmu!

Chcete-li se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis pomocí formuláře. Potřebujete-li vědět více informací o této pracovní pozici, kontaktujte nás.

Přetáhněte nebo vyberte soubor Nahrajte soubor s příponou PDF nebo DOC/DOCX

Odesláním formuláře automaticky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.